OpenCart programavimas

Programuojame OpenCart funkcionalumą pagal kliento poreikius. Galime sukurti bet kokį papildomą funkcionalumą lankytojų matomame puslapyje arba administravimo puslapyje tam, kad palengvinti, paspartinti ar padaryti administravimą patogesniu arba pateikti duomenis lankytojui taip, kaip norite Jūs.

Integracija su kitomis sistemomis

Programuojame integracijų su kitomis sistemomis sąsajas. Pvz., prekių pateikimas eshops.lt sistemai iš Jūsų OpenCart parduotuvės.

Ryšys su buhalterinės apskaitos programa

Programuojame duomenų mainų sąsajas su buhalterinės apskaitos ar ryšių su klientais valdymo (CRM) programomis. Pvz., periodinis prekių likučių, kainų atnaujinimas.

Prekių importavimas

Kuriame prekių importavimo iš failų (XML, CSV) ir nutolusių sistemų funkcionalumą. Pvz., galime sukurti funkcionalumą, kuris periodiškai importuos prekes iš kitos elektroninės parduotuvės (didmena) į Jūsų elektroninę parduotuvę, t.y., automatiškai sudės prekes su visais aprašymais, nuotraukomis ir kitais duomenimis.

Pakeitimai daromi naudojant technologiją, kuri leidžia pakeisti funkcionalumą neikeičiant sistemos branduolio failų. Dėl to ateityje, jei sugalvosite atnaujinti sistemos branduolį, padaryti pakeitimai niekur nedings. Netgi tuo atveju, jei funkcijos nebeiveiks dėl kardinalių branduolio pakeitimų, anksčiau sukurtą dunkcionalumą bus galima labai greitai pritaikyti prie naujo branduolio. Trumpai - mūsų sukurtas funkcionalumas saugomas atskirai nuo sistemos failų.

Nekeisdami failų galime modifikuoti ir esamą funkcionalumą bei Jūsų elektroninės parduotuvės modulius taip, kad atitiktų Jūsų poreikius. Pvz., neikeičiant sistemos failų galima įdiegti kainos rodymo eurais ir litais funkcionalumą.


Hostingas Serveriai.lt
Sertifikatai.lt SSL
Dedikuoti.lt serveriai
Profesionalus Hostingas.lt