OpenCart moduliai

Kuriame OpenCart modulius, bei modifikuojame esamus pagal Jūsų poreikius. Diegiame Jūsų turimus modulius. Padedame įsigyti OpenCart modulius, kai klientas neturi galimybės atsiskaityti internetu.

OpenCart modulių kūrimas

Galime sukurti OpenCart modulius leidžiančius pateikti informaciją pirkėjams  taip, kaip Jums norisi. Galime pakeisti Jūsų turimų modulių šablonus, arba pačius modulius, kad informacijos pateikimas elektroninės parduotuvės lankytojams būtų patrauklesnis ir / arba skatintų pirkimą. Planuodami pakeitimus visada galite pasikonsultuoti nemokamai telefonu 8 66 122333.

OpenCart modulių pardavimas

Prekiaujame mūsų sukurtais OpenCart moduliais (informacija ruošiama) arba padedame įsigyti jau sukurtus modulius iš interneto parduotuvių, kai klientas neturi galimybės atsiskaityti internetu.

OpenCart modulių šablonai

Galime sukurti arba pritaikyti modulių šablonus pagal Jūsų poreikius ir parduotuvės dizainą. Pvz., Jūsų elektroninė parduotuvė naudoja specializuotą dizainą, o Jūs nusiperkate modulį internete. Dažniausiai nupirktas modulis negražiai ir iškraipytai vaizduojamas Jūsų parduotuvės dizaine. Tokiu atvėju mes galime sukurti Jūsų nupirktam moduliui šabloną suderintą su Jūsų elektroninės parduotuvės dizainu.

OpenCart "totals" moduliai

Kaip jau esate pastebėje užsakymuose ir sąskaitose yra eilutės "viso", pristaymo kaina ir pan. Šias eilutes suformuoja už tai atsakingi OpenCart moduliai "Totals". Galime sukurti tokį modulį pagal Jūsų poreikius. Pvz., esame sukūrę modulį, kuris pritaiko tokią nuolaidą procentais, kiek yra skirtingų prekių modelių užsakyme. Galima sukurti bet kokį modulį, kad ir tokį, kuris kiekvieną pirmadienį pritaiko norimo dydžio nuolaidą visam užsakymui ir pan.

OpenCart pristatymo moduliai (būdai)

OpenCart sistema naudoja skirtingus pristatymo būdus, kuriuos galima įdiegti. Galime įdiegit Jūsų turimą arba sukurti / modifikuoti OpenCart pristaymo būdo modulį pagal Jūsų poreikius. Pvz., galima sukurti pristatymo modulį, kuris būtų susiestas su pervežimo tarnybomis tam, kad paskaičiuotų pristatymo kainą pagal užsakyme esančių prekių svorį.

OpenCart apmokėjimo moduliai (būdai)

OpenCart sistemoje gali būti netgi keletas skirtingų apmokėjimo būdų variantų. Dažniausiai naudojami mokėjimo būdai yra įdiegti į standartinį OpenCart paketą, tačiau būna atvėjų, kai reikia sukurti arba įdiegti apmokėjimo būdo modulį, kurio nėra standartiniame pakete. Pvz., galima įdiegti mokejimai.lt (paysera.lt) modulį, kuris dažniausiai naudojamas lietuviškose elektroninėse parduotuvėse. Galime sukurti ir naują, tokį, kuris padės priimti apmokėjimus Jums patogiu ir norimu būdu.


Hostingas Serveriai.lt
Sertifikatai.lt SSL
Dedikuoti.lt serveriai
Profesionalus Hostingas.lt