Apie mus

Mes esame smulkus verslas turintins ilgametę patirtį srityse, kurios būtinos dirbant su elektroninės prekybos projektais. Mes orientuojamės į smulkų ir vidutinį verslą.

Kalbame žmonių kalba

Turime verslo procesų analizės, buhalterinės apskaitos, marketingo, vadybos, mažmenines prekybos, projektų valdymo, praktinio darbo eletroninėje prekyboje ir žinoma programavimo patirties. Šios žinios padeda geriau suvokti verslo klientų poreikius ir norus ir greičiau rasti bendrą kalbą. Su klientais kalbame žmonių, o ne programuotojų kalba.

Turime patirties

Elektronines parduotuves OpenCart sistemos pagrindu, bei funkcionalumą aktyviai kuriame jau daugiau nei 6 metus dirbdami kaip laisvai samdomi specialistai, outsource programuotojai arba dirbdami įmonėse kuriančiose el. prekybos sprendimus, arba tiesiogiai užsiimančiose elektronine prekyba. Turime darbo patirties su įvairios apimties projektais bei kitomis el. prekybos platformomis tokiomis, kaip pvz., Oxid Esales, Magento, PrestaShop.

Sukaupta didžiulė patirtis leidžia mums pasiūlyti savo paslaugas Jums tiesiogiai be tarpininkų. Esame lankstūs.

Įvardiname tikslią kainą

Dirbame pagal iš ansto su klientu suderintas specifikacijas ir darbų sąmatas paruoštas pagal specifikacijas. Tai padeda taupyti visų laiką, pinigus ir nervus.

Klientas visada tiksliai žino kiek kainuos projektas, o pagal paruoštą darbų sąrašą gali nuspręsti ar realizuoti visą projektą iškart, ar kai kuriuos etapus atidėti vėlesniam laikui.

Smulkiems, pavieniams ir nesudėtingiems pakeitimams specifikacijos, darbų sąrašai / sąmatos nėra ruošiamos. Tiesiog susitikimo metu, arba elektroniniu būdu išskaiškinamas poreikis ir pagal tai įverinama kiek laiko užtruks darbai. Klientui belieka nuspręsti ar daryti pakeitimus ar ne.

Kaina nesikeičia jei realizuodami pakeitimą patiriame papildomų laiko sąnaudų (nenumatėme atlikdami analizę), kurios nėra įtrauktos į patvirtintą specifikaciją.

Apmokama pagal iš anksto paruoštą sąmatą, kur kiekvieno darbo trukmė įvardinama valandomis. Valandos įkainis priklauso nuo to, ar tai programavimo ar šablono paruošimo darbas. Už atlktus darbus atsiskitoma tik juos atlikus. Didesnės apimties projektuose reikalingas 10 - 20 proc. avansas, kuris veikia kaip saugiklis :).

Esame patikimi

Pasirašome sutartis, išrašome sąskaitas - faktūras. Užtikriname kliento duomenų ir informacijos apie projektą konfidencialumą. Jei yra poreikis, pasirašome asmenines konfidencialumo sutartis.


Hostingas Serveriai.lt
Sertifikatai.lt SSL
Dedikuoti.lt serveriai
Profesionalus Hostingas.lt