LP EXPRESS lipdukų registravimas (integracija)

Naudojantys LPEXPRESS paslaugas puikiai žino kiek laiko sugaištama registruojant siuntas LPEXPRESS savitarnos sistemoje, o jei užsakymų yra daug? Laiko sugaištama dar daugiau... Daugiau apie LP EXPRESS lipdukų registravimą...

Kas yra LPEXPRESS integracija?

Tai yra papildomas funkcionalumas skirtas OpenCart el. prekybos sistemai, kuro naudotojai gali užregistruoti LPEXPRESS siuntų lipdukus iš OpenCart administravimo puslapio automatiškai.

Kaip tai veikia?

Pasirenkate užsakymus, kuriuos norite išsiųsti pirkėjams. Vieno mygtuko mygtuko paspaudimu suformuojate lipdukams reikalingą informaciją. Įsitikinę, kad pristatymui reikalinga informacija tikrai teisinga: tvarkingi adresai, kliento telefono numeris ir pan (informacija imama iš užsakymo), kito mygtuko paspaudimu užregistruojate siuntas LPEXPRESS sistemoje.

Užregistravę lipdukus galėsite atsispausdinti lipdukus ir manifestus (pateikiamus PDF) formatu neišeidami iš OpenCart adminitravimo puslapio.

Jei pastabėsite, kad klientas pildydamas užsakymo duomenis įvedė netvarkingą informacija, galima redaguoti būsimo LPEXPRESS lipduko duomenis tik lipdukui. Nebūtina redaguoti užsakymo ir perkėlinėti lipdukų informacijos pakartotinai.

Pristatymas į LPEXPRESS terminalus

Integracijos modulis suderinamas su mūsų platinamų prekių pristatymo į LPEXPRESS terminalą būdu. Įsigiję LPEXPRESS integracijos modulį nemokamai gauna "Pristatymas į LPEXPRESS terminalą" modulį.

Kaip galima įsigyti LPEXPRESS integracijos modulį OpenCart parduotuvei?

Modulį galite įsigyti iš autoriaus ELPAS LT, UAB.  Daugiau informacijos telefonu +370 66 122333.


Hostingas Serveriai.lt
Sertifikatai.lt SSL
Dedikuoti.lt serveriai
Profesionalus Hostingas.lt