LP EXPRESS lipdukų registravimas (integracija)

LP EXPRESS lipdukų registravimas (integracija)

Kaina: teirautis +37066122333

OpenCart elektroninės parduotuvės integracija su LP EXPRESS sistema leis sutaupyti Jums daug laiko, kurį gaištate registruodami lipdukus LP EXPRESS savitarnoje.

Integracija pagreitina lipdukų registravimo procesą DAUG kartų, ypač, jei registruojate daug siuntų. Šios integracijos pagalba užregistruosite LP EXPRESS lipdukus vos keletos mygtukų paspaudimu neišeidami iš elektroninės parduotuvės administravimo puslapio.

Kaip užregistruoti LP EXPRESS lipdukus iš OpenCart?

Viskas labai paprasta. Lipdukų registravimo procedūra su iliustracijomis.

1. Užsakymų puslapyje pasirenkame užsakymus (pažymėdami), kuriems norime sukurti lipdukus ir spaudžiame mygtuką "Kurti LP Express lipdukus".

2. Pasirinkti lipdukai perkeliami registravimui. Peržiūrime sąrašą ir įsitikiname, kad visi duomenys yra tvarkingi. Jei duomenys yra tvarkingi galime spausti mygtuką "Registruoti lipdukus", kad užregistruotume lipdukus LP EXPRESS sistemoje. Jei nenorime registruoti lipdukų iš karto, galime tai padaryti ir vėliau.

3. Jei lipdukų neužregistravome iš karto, galime juos užregistruoti LP EXPRESS sistemoje ir registruojamų lipdukų puslapio. Šiame puslapyje matomi LP EXPRESS užsakymai. Taip pat šiame puslapyje galima atspausdinti užregistruotus lipdukus bei manifestus.

 

Tam, kad užregistruoti lipdukus iš šio puslapio reikia spausti "Registruoti lipdukus" prie pasirinkto užsakymo. Po sėkmingos registracijos bus suteiktas užsakymo numeris, o lipdukams priskirti siuntų numeriai. Taip pat bus suformuoti pdf dokumentai LP EXPRESS lipdukų ir manifestų spausdinimui.

Ar galima atlikti registruotų lipdukų paiešką?

Esant poreikiui, kai skambina klientas, galima atlikti lipdukų, kuriuos užregistravimo per OpenCart,  paiešką. Reikia pasirinkti pagal kokį kriterijų ieškoti lipduko ir įvesti frazę į paieškos laukelį. Įvedus 4 arba daugiau simbolių bus pateikiami rasti rezultatai.

Pasirinkus reikiamą paieškos rezultatą bus pateiktas paskutinių registruotų lipdukų sąrašas arba konkretaus lipduko informacija.

Ar galima keisti LP EXPRESS integracijos (API) nustatymus?

Nustatymus keisti galima. Tam yra skirtas nustatymų puslapis, kur galima sukonfigūruoti siuntėjo informaciją, pristatymo būdus, spausdinimo ir kitą informaciją.

Ar LP EXPRESS integracija suderinama su LP EXPRESS terminalų moduliu?

Taip. Integracija yra visiškai suderinama su pristatymo į LP EXPRESS terminalus moduliu. Kuriant lipduką užsakymui, kuriam klientas pasirinko pristatymą į LP EXPRESS terminalą bus sukurtas tinkamas lipdukas nurodantis, kad siuntą reikia pristatyti į kliento pasirinktą terminalą.

Su kuriomis OpenCart versijomis LP EXPRESS integracija yra suderinama?

Integracija programuota ir testuota OpenCart 1.5.x versijai. Kiek vėliau bus pritaikyta ir OpenCart 2.x versijai. Jeigu Jūs naudojate senesnę versiją nei 1.5, pvz., 1.9.4, galima bandyti pritaikyti integraciją ir Jūsų turimai OpenCart versijai. Pritaikymas papildomai nekainuoja, jei versija nėra labai sena.

Kur galima įsigyti LP EXPRESS integraciją OpenCart sistemai?

Šios integracijos kūrėjas, pardavėjas ir diegėjas yra ELPAS LT, UAB. Visa informacija suteikiama telefonu +370 66 122333.


Hostingas Serveriai.lt
Sertifikatai.lt SSL
Dedikuoti.lt serveriai
Profesionalus Hostingas.lt