Kainų perskaičiavimas iš Litų į Eurus elektroninėje parduotuvėje

Kainų perskaičiavimas iš Litų į Eurus elektroninėje parduotuvėje

Kaina: 150.00Lt (43.44€)

Kainos rodymas Eurais ir Litais viena, tačiau ką daryti su kainomis, kurios Jūsų elektroninėje parduotuvėje yra įvestos litais? Perskaičiuotas kainas galima įvesti rankomis, bet galima šį procesą ir automatizuoti.

Modulis kainų perskaičiavimui iš litų į eurus elektroninėse parduotuvėse padės Jums greitai ir efektyviai perskaičiuoti visas kainas iš litų į eurus pagal nustaytą perskaičiavimo kursą. Prekė, kurios kaina litais buvo 10Lt po perskaičiavimo bus 2.9 EUR.

Šis OpenCart modulis perskaičiuoja:

  • prekės kainas,
  • prekės pasirinkimų kainas,
  • prekių akcijų kainas (special),
  • prekių nuolaidas (discount),
  • nuolaidos kuponus / kodus,
  • dovanų čekius, kurių galiojimo laikas nėra pasibaigęs

Ir visa tai atliekama TIK vieno mygtuko paspaudimu. Jums nereikės vargti ir įvedinėti kainos kiekvienai prekei, nereikės samdyti programuotojo, kuris atliks kainos perskaičiavimus duomenų bazėje, Jums reikės paspausti vieną mygtuką -  "Perskaičiuoti"...

Modulis patikrins ar valiuta Euras yra sukonfigūruota ir kokia valiuta įvestos prekių kainos. Jei valiuta Euras Jūsų el. parduotuvėje nėra aprašyta, modulis sukurs valiutą ir nustatys ją kaip pagrindine. Valiuta Litas bus išjungta. O prekių kainos elektroninėje parduotuvėje bus perskaičiuotos pagal nustatytą kursą.

Prieš atliekant perskaičiavimus duomenų bazėje, modulis sukuria atsarginę duomenų kopiją, tam, kad būtų galima atsatyti ankstesnes kainas ir valiutų nustatymus.

Taip pat galima peržiūrėti kaip atrodys perskaičiuotos kainos dar prieš pradedant kainų perskaičiavimą. Peržiūrai skirtas mygtukas "Peržiūrėti kainas".

Kainų perskaičiavimo iš litų į eurus OpenCart modulis testuotas ir veikia versijose: 1.4.9, 1.5.0 iki 1.5.6.4. Šiam moduliui nereikalingas vQmod;

Įsigiję šį modulį, esant poreikiui, galės gauti  ir kainų rodymo Litais/Eurais ir Eurais/Litais funkcionalumą (reikalingas vQmod) visiškai NEMOKAMAI.

Kainų perskaičiavimo modulio diegimas Jūsų elektroninėje parduotuvėje visiškai NEMOKAMAI.

Kainų perskaičiavimo iš Litų į Eurus modulis

Kainų perskaičiavimas iš Litų į Eurus

Modulio langas po kainų perskaičiavimo

Kainų perskaičiavimas iš Litų į Eurus

Peržiūra, kaip atrodys perskaičiuotos kainos. Langas skirtas pasitikrinimui prieš pradedant perskaičiavimą.

Kainų perskaičiavimas iš Litų į Eurus


Hostingas Serveriai.lt
Sertifikatai.lt SSL
Dedikuoti.lt serveriai
Profesionalus Hostingas.lt